+380 93 78 78 596

| Piko NFC е297

Власна розробка на основі NFC технології безконтактної комунікації. Вся інформація за секунди зявляється в смартфоні клієнтів. Piko NFC чіп захищений від розмагнічування та підробки, збільшене магнітне поле, що відрізняє його від звичайних NFC міток.Чіп інсталюється в наліпку, воблер, пластикову карту, та іншу продукція для вашого бізнесу.Технологія NFC вже доступна в бюджетних смартфонах, та має значну перевагу над QR кодом, який не набув масовості.

СУЧАСНО

НОВА ТЕХНОЛОГІЯ

ШВИДКО

НЕ ЗАБИРАЄ ЧАС

ЗРУЧНО

ВІДРАЗУ В СМАРТФОНІ

НАДІЙНО

ТАG ЗАХИСТ

Illustration
Illustration

| Piko NFC - технологія збільшення продажів.

NFC – near filed communication - "комунікація ближнього поля" технологія безконтактного зв'язку, яка дозволяє двом пристроям, розташованим один біля одного, миттєво обмінюватися інформацією.Для користування не потрібно встановлювати додатки, відкривати QR сканери, достатньо лише піднести смартфон на відстані 10 см.Власники смартфонів з NFC - є платіжеспроможними клієнтами.

Piko NFC- чіпи мають багато переваг у маркетингу та захисті продукції. Найбільш зауважуваною перевагою є швидкість зчитування та зручність для користувачів. NFC чіпи можуть бути використані для простої і безпечної передачі даних, що дозволяє компаніям пропонувати клієнтам якісну послугу, акцію, знижку тощо. Вbготовлені нами Piko NFC чіпи можуть бути використані для захисту продукції, та торгівельних марок від підробок. Чіп сканується для підтвердження аутентичності продукту, підтвердження оригінальності продцкції кліент бачить на своєму мобільному телефоні. Таким чином, продукти можуть бути захищені від підроблення і фальсифікації.

Швидка комунікація - 2сек. Без сторонніх додатків.Працює на відстані 10 см.

Наше бачення

Техології цифрових комунікацій все більше застовсовуються в житті та бізнесі. Ми виготовляємо надійну та унікальну продукцію, яка полегшує ведення бізнесу, сприяє збільшенню прибутків, та захисту вашої продукції.

Наша місія

Наша компанія надає В2В послуги для малого середнього, та великого бізнесу, застосовуючи сучасні технології, які ведуть до процвітання та укріплення українського бізнесу у ці нелегкі часи.Частину прибутків наша компанія перераховує на підтримку ЗСУ та інвалідів бойових дій.

Звяжіться з нами і ми оцифруємо ваш бізнес

Made with